Office

PRIBINA HOUSE TRIANGLE

od 16,95 EUR za m2 / mesiac

ST-02570

Projekt PRIBINA HOUSE TRIANGLE na Pribinovej ulici sa bude nachádzať v tesnej blízkosti budov ako je Tower 115, PANORAMA CITY, Nové SND a nákupná pasáž EUROVEA. Projekt ponúkne na svojich 8 nadzemných podlažiach celkovo 10 000 m² plochy pre kancelárie, 6 000 m² na rezidenčné účely a 2 000 m² bude určených pre obchodné prevádzky (retail). V podzemnom podlaží bude parkovacia garáž s parking ratio 1:66, ktoré je na danú lokalitu veľmi dobré. Občianska vybavenosť bude vďaka okolitým budovám takisto na veľmi dobrej úrovni. Vďaka svojej strategickej polohe bude mať objekt tiež veľmi dobrú dostupnosť sieťami liniek MHD, ako aj napojenie na diaľnicu D1. Výhodou je tiež neďaleký most Apollo, ktorý spája 2 mestské časti. Dokončenie projektu je plánované na rok 2022.

Kancelárske priestory budú disponovať vysokým štandardom prevedenia a certifikátom LEED GOLD. Samozrejmosťou budú prvky ako otvárateľné okná, klimatizácia, 24/7 prístup do budovy s recepciou, ale aj štruktúrovaná kabeláž či znížené podhľady. Nechýbať tiež bude vysoká flexibilita úpravy dispozície priestorov podľa požiadaviek klienta.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaPribinova, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 3 EUR
Parking130 EUR/park. miesto
Vybavenie
Bezbariérový prístupVýťah
KlimatizáciaRecepcia
Prístup 24/7Otvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozíciePodlahové boxy
Kryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme