Office

PRI SUCHOM MLYNE

od 11,50 EUR za m2 / mesiac

ST-02556

Administratívna budova Pri Suchom mlyne sa nachádza neďaleko mestskej časti Kramáre v Bratislavskom Starom meste. Budova bola v roku 2012 zrekonštruovaná. Ponúka 620 m² priestorov na 3 nadzemných podlažiach. V budove nie je výťah. Parkovať je možné priamo pred objektom alebo po vstupe cez bránu vzadu za budovou na parkovisku. Občiansku vybavenosť zabezpečujú neďaleké reštaurácie a kaviarne v okolí, ktoré dopĺňajú potraviny Kaufland vzdialené len 3 minúty autom alebo 10 minút pešo. Do centra mesta je to len 4 minúty autom vďaka výbornému napojeniu na hlavný dopravný ťah - Pražskú ulicu. Budova má tiež veľmi dobré napojenie na diaľnicu D2 a MHD - sieť liniek Patrónka je vzdialená len 5 minút pešo.

Kancelárie sú rozdelené do samostatných celkov o výmere cca 150 m² a sú vybavené samostatným kúrením v podobe kotla so zásobníkom TÚV, klimatizáciou a videovrátnikom. Nechýbajú tiež prvky ako otvárateľné okná, štruktúrovaná kabeláž, či 24/7 prístup do budovy bez recepcie. Flexibilita priestorov je na dobrej úrovni.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaPri Suchom mlyne, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Jednotky
100 m² 
Poplatky+ 3 EUR
Parking70 EUR/park. miesto
Vybavenie
KlimatizáciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme