Office

PRESSBURG TRADE CENTER

od 14 EUR za m2 / mesiac

ST-02557

Administratívna budova PRESSBURG TRADE CENTER sa nachádza v centre Starého mesta Bratislavy na Štúrovej ulici a predstavuje úspešnú rekonštrukciu historickej budovy s pridaním 2 ďalších nadzemných podlaží. Budova bola kompletne zrekonštruovaná v roku 2007. Na svojich 8 nadzemných podlažiach disponuje plochou cez 12 000 m² pre administratívne účely s 1200 m² terasy a na prízemí plochou 950 m² vhodnou pre obchodné priestory. Objekt ponúka tiež možnosti parkovania v podobe 120 parkovacích miest v podzemnom parkovisku. Občianska vybavenosť sa vzhľadom na lokalitu budovy pohybuje na veľmi dobrej úrovni. Neďaleko na Námestí SNP sa nachádza pošta a fitness a v blízkosti je hneď niekoľko pobočiek bánk a mnoho reštaurácií, barov a kaviarní. Navyše obchodné centrum Eurovea s promenádou pri Dunaji je len 5 minút ďaleko. Objekt je veľmi dobre dostupný z hlavnej ulice Štúrova v oboch smeroch a ponúka veľmi dobré napojenie na hlavné dopravné ťahy do ostatných častí mesta, ako aj na diaľnicu D1. Zastávky MHD liniek sa nachádzajú v pešej blízkosti, rovnako ako známe Kamenné námestie s OD TESCO (MY).

Kancelárske priestory sú zariadené vo vysokom štandarde. Nechýbajú prvky ako znížené podhľady, zdvojená podlaha so štruktúrovanou kabelážou a samozrejmosťou je tiež klimatizácia, otvárateľné okná, 24/7 prístup do budovy a flexibilné možnosti pôdorysu.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaŠtúrova, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 4 EUR
Parking120 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície
Podlahové boxyKryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme