Office

PRELUKA

od 13 EUR za m2 / mesiac

ST-02548

Moderná administratívna budova PRELUKA sa nachádza v mestskej časti Bratislava - Staré mesto. V jej blízkosti sa nachádza Námestie slobody, Úrad vlády, budova RTVS, ako aj STU a NBS. Na svojich 6 nadzemných podlažiach poskytuje svojim nájomcom priestory o výmere 1 900 m², ktoré dopĺňa 30 parkovacími miestami. Budova má veľmi dobré napojenie na hlavné dopravné ťahy - ulice Šancová a Pražská, ako aj na diaľnice D1 a D2. MHD zastávka električiek sa nachádza len 2 minúty pešo. V blízkosti sa nachádza tiež Hlavná vlaková stanica. Občiansku vybavenosť zabezpečuje množstvo reštaurácií a barov v okolí, Obchodná ulica vzdialená 10 minút pešo a pošta vzdialená len 2 minúty pešo pri Námestí slobody.

Kancelárske priestory sú na veľmi dobrej úrovni a zahŕňajú prvky ako klimatizáciu, znížené podhľady, otvárateľné okná, ale aj štruktúrovanú kabeláž a 24/7 prístup do budovy s recepciou. Výhodou sú tiež flexibilné možnosti pôdorysu.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaNámestie slobody, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 4 EUR
Parking90 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície
Kryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme