Office

PANORAMA II

od 15,50 EUR za m2 / mesiac

ST-0033

Administratívna budova PANORAMA II na Pribinovej ulici v Bratislave bola dokončená v roku 2017 a spolu s Tower 115 a Panorama City tak vytvára ucelený celok modernej architektúry len pár krokov od novej budovy SND a od vždy živej promenády nákupného centra Eurovea. Zároveň tieto 3 komplexy vytvorili malé biznis nádvorie pre relax a oddych počas dňa. Budova sa stala novou firemnou centrálou spoločnosti Johnson Controls. Svojim nájomcom poskytuje svoje služby na viac ako 26 000 m² plochy rozdelenej do 8 poschodí, ktoré dopĺňajú priestory podzemnej garáže. Vďaka OC Eurovea a budove SND je občianska vybavenosť v tejto lokalite na veľmi vysokej úrovni. Projekt Panorama II disponuje tiež výborným napojením na diaľnicu D1 cez Prístavnú ulicu, ako aj priamym napojením s mestskou časťou Petržalka cez Most Apollo, vzdialený len niekoľko desiatok metrov.

Kancelárske priestory zahŕňajú najmodernejšie prvky v zmysle najvyššieho štandardu. Samozrejmosťou je štruktúrovaná kabeláž so zdvojenou podlahou, klimatizácia s otvárateľnými oknami, ale aj 24/7 recepcia a možnosť priameho stravovania v budove.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaPribinova, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 3 EUR
Parking125 EUR/park. miesto
Vybavenie
Bezbariérový prístupVýťah
KlimatizáciaRecepcia
Prístup 24/7Otvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozíciePodlahové boxy
Kryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme