Office

PANENSKÁ 8

od 12 EUR za m2 / mesiac

ST-02551

Administratívna budova sa nachádza na Panenskej ulici v Starom meste Bratislavy. Na svojich 3 podlažiach ponúka nájomcom administratívne priestory na prenájom o celkovej rozlohe približne 1 600 m². Nájomníci môžu za poplatok parkovať na jednom z 18 vnútorných parkovacích miest priamo v areáli objektu. Budova disponuje výťahom a spoločnými zasadacími priestormi ako aj možnosťou stravovania priamo v objekte. V okolí nájdeme mnoho ďalších historických budov, ktoré sú využívané predovšetkým ako kancelárie právnikov, architektov, notárov či audítorov. Neďaleko sa tiež nachádza Prezidentský palác so záhradami, EUROPEUM Business Center a Hotel Crowne Plaza. Občianska vybavenosť je na veľmi dobrej úrovni. V okolí sa nachádza množstvo reštaurácií, barov, ale aj ďalších služieb ako banky, pošty, prípadne nákupná pasáž Eurovea alebo Aupark sú vzdialené do 10 minút autom. Známa obchodná ulica je len 5 minút pešo popri Prezidentskom paláci. Objekt má veľmi dobré napojenie na hlavné dopravné prúdy cez ulicu Staromestskú vrátane napojenia na diaľničný obchvat D1. MHD dostupnosť je veľmi dobrá vďaka neďalekej zastávke Hodžovo námestie a Zochova.

Úroveň vybavenia kancelárskych priestorov je na dobrej úrovni a zahŕňa prvky ako zdvojená podlaha, štruktúrovaná kabeláž, otvárateľná okná a klimatizácia, ale aj znížené podhľady a 24/7 prístup do budovy bez recepcie. Flexibilita priestorov je vzhľadom na historický charakter budovy na nízkej až strednej úrovni.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaPanenská, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 2 EUR
Parking125 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
Prístup 24/7Otvárateľné okná

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme