Office

PANENSKÁ 7

od 12 EUR za m2 / mesiac

ST-02550

Administratívna budova na Panenskej ulici ponúka svoje priestory na prenájom. Budova sa nachádza v centre Starého mesta Bratislavy. Poslednou rekonštrukciou prešla v roku 2014. Odvtedy ponúka svojim nájomcom 2 000 m² plochy rovnomerne rozložených na 4 poschodiach. Objekt ponúka tiež možnosť parkovania vo dvore s kapacitou 50 parkovacích miest. V okolí nájdeme mnoho ďalších historických budov, ktoré sú využívané predovšetkým ako kancelárie právnikov, architektov, notárov či audítorov. Neďaleko sa tiež nachádza Prezidentský palác so záhradami, EUROPEUM Business Center a Hotel Crowne Plaza. Občianska vybavenosť je na veľmi dobrej úrovni. V okolí sa nachádza množstvo reštaurácií, barov, ale aj ďalších služieb ako banky, pošty, prípadne nákupná pasáž Eurovea alebo Aupark sú vzdialené do 10 minút autom. Známa obchodná ulica je len 5 minút pešo popri Prezidentskom paláci. Objekt má veľmi dobré napojenie na hlavné dopravné prúdy cez ulicu Staromestskú vrátane napojenia na diaľničný obchvat D1. MHD dostupnosť je veľmi dobrá vďaka neďalekej zastávke Hodžovo námestie a Zochova.

Vybavenie kancelárií obsahuje prvky ako vzduchotechnika, horizontálne žalúzie, či zdvojená podlaha so štruktúrovanou kabelážou. Samozrejmosťou sú tiež otvárateľné okná a klimatizácia. Na každom poschodí je samostatná kuchynka a toalety. Po vzájomnej dohode s prenajímateľom môžu byť priestory vybavené kamerovým systémom pre vyššiu bezpečnosť. Budova tiež disponuje náhradným zdrojom elektrickej energie a recepciou s 24/7 prístupom.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaPanenská, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 5 EUR
Parking80 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme