Office

PALISÁDY 36

od 10,90 EUR za m2 / mesiac

ST-02545

Historická budova na známej ulici Palisády v Starom meste ponúka svoje administratívne priestory na prenájom. Budova sa nachádza na rohu ulíc Palisády a Štetinova. Priestory boli zrekonštruované a vďaka vysokým stropom a ďalším prvkom pôsobia nadštandardne a lukratívne ako poloha v rámci Bratislavy, v ktorej sa nachádzajú. Miesta ako Bratislavský hrad, Prezidentský palác so záhradami, či Michalská brána sú na dosah v pešej vzdialenosti. Budova ponúka 2 100 m² na 4 nadzemných podlažiach, ktoré sú rozdelené do menších celkov, každý samostatne zabezpečený alarmom a s vlastnou kuchynkou a toaletami. V okolí nájdeme mnoho ďalších historických budov, ktoré sú využívané predovšetkým ako kancelárie právnikov, architektov, notárov či audítorov. O parkovanie sa postará podzemná garáž na susednej Štetinovej ulici. Objekt je veľmi dobre dostupný sieťami MHD liniek vďaka množstvu zastávok v okolí a má veľmi dobré napojenie na hlavné dopravné prúdy vrátane napojenia na diaľnicu D1.

Kancelárske priestory sú dostupné už od 115 m² a sú vyhotovené vo vysokom štandarde. Nechýbajú tu prvky ako štruktúrovaná kabeláž, klimatizácia, otvárateľné okná, 24/7 prístup do budovy s recepciou, ako aj znížené podhľady a flexibilné možnosti úpravy dispozície priestorov.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaPalisády, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 4 EUR
Parking165 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície
Kryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme