Office

OBCHODNÁ 2

od 7,50 EUR za m2 / mesiac

ST-02540

Administratívna budova sa nachádza priamo v Starom meste Bratislavy na začiatku Obchodnej ulice pri križovatke Obchodná / Hurbanovo námestie. Budova bola skolaudovaná v roku 1999. Pozostáva z 5 nadzemných a z 2 podzemných podlaží, ponúkajúc tak svojim nájomcom priestory o celkovej výmere cez 5 100 m². Na prízemí sa nachádzajú priestory ideálne pre maloobchodné prevádzky (retail) o celkovej výmere 1 600 m². Na 2. až 5. nadzemnom podlaží sa nachádzajú priestory o výmere 3 500 m² vhodné na kancelárske priestory. Okrem vynikajúcej pešej dostupnosti objekt ponúka aj možnosť parkovania na svojich 40 parkovacích miestach v podzemnej garáži. Vďaka svojej polohe na Obchodnej ulici disponuje budova veľmi dobrou úrovňou občianskej vybavenosti. Ako už názov ulice napovedá, v okolí sa nachádza množstvo obchodov od reštaurácií a barov, cez rôzne obchody s oblečením, až po služby ako banky, notár, pošta, či fitness. Neďaleko sa tiež nachádza Prezidentský palác so záhradami, EUROPEUM Business Center a Hotel Crowne Plaza. Na ulici je zároveň hneď niekoľko električkových zastávok (Poštová, Vysoká), ktoré zabezpečujú skvelú dostupnosť sieťou mestskej dopravy. Nechýba tiež dobré napojenie na hlavné dopravné ťahy vedúce do ostatných mestských častí, ako aj veľmi dobrá dostupnosť na diaľničný obchvat D1.

Kancelárske priestory sú dostupné už od 30 m² a k ich výbave patria prvky ako otvárateľné okná, klimatizácia, 24/7 prístup s recepciou a štruktúrovaná kabeláž. Flexibilita priestorov je na strednej úrovni.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaObchodná, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 4 EUR
Parking130 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície
Kryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme