Office

NÁM. 1. MÁJA 14

od 12,50 EUR za m2 / mesiac

ST-02539

Administratívna budova na Námestí 1. Mája 14 sa nachádza v Starom meste Bratislavy. Vstup do budovy je zo strany Kollárovho námestia. Vďaka svojej polohe má budova veľmi dobrú viditeľnosť zo strany hlavnej ulice. Budova pozostáva zo 7 nadzemných a 1 podzemného podlažia. Podzemné podlažie slúži ako skladové a technické priestory, prvé nadzemné podlažie (prízemie) poskytuje priestory najmä pre obchodné prevádzky (retail) a zvyšné 2 - 7. NP je určené na kancelárske a administratívne účely. Spolu je to viac než 3 000 m². Budova bola postavená v roku 1930 a kompletne zrekonštruovaná v 90.-tych rokoch. Posledná čiastočná rekonštrukcia prebehla v roku 2007, kedy boli dostavané 6. a 7. podlažie. Keďže budova sa nachádza blízko Obchodnej ulice, občianska vybavenosť je na veľmi dobrej úrovni. Nájdeme tu množstvo reštaurácií, barov, ale aj služieb ako banky či pošty. Blízko je tiež Prezidentský palác so záhradami a viaceré biznis centrá ako TATRA centrum a PARK ONE. Budova má vyhradených približne 15 parkovacích miest a disponuje veľmi dobrým napojením na ostatné časti mesta ako aj na diaľnicu D1. MHD zastávka sa nachádza v tesnej blízkosti budovy.

Kancelárske priestory sú dostupné už od 100 m². K ich výbave patrí klimatizácia, otvárateľné okná, 24/7 prístup do budovy, ale aj zdvojená podlaha so štruktúrovanou kabelážou. Flexibilita priestorov je aj vďaka možnosti použitiu sklenených priečok na veľmi dobrej úrovni.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaNám. 1. Mája , Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 4 EUR
Parking170 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície
Podlahové boxy

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme