Office

MOYZESOVA 5

od 16 EUR za m2 / mesiac

ST-02538

Administratívna budova sa nachádza na Moyzesovej ulici v Starom meste Bratislavy, len 3 minúty pešo od Prezidentského paláca a Prezidentskej záhrady. Vďaka svojej polohe má skvelé napojenie na hlavný dopravný prúd Štefánikovu, ktorá je spájadlom s ostatnými mestskými časťami ako aj smerom von z mesta na diaľnicu D1. Občiansku vybavenosť tu zabezpečuje množstvo reštaurácií a barov v Starom meste, ako aj služieb v podobe bánk, notára, či pošty. V prípade ďalších služieb sú tu obchodné centrá Eurovea a Aupark, vzdialené autom od 5 do 10 minút. Priestory budovy prešli rekonštrukciou. Na svojich 3 podlažiach ponúka priestory o celkovej rozlohe 900 m² čo predstavuje 300 m² výmery na jedno poschodie. V budove nie je výťah a vlastné parkovisko, na tieto účely je možné využiť verejné parkovanie v blízkosti budovy. MHD dostupnosť je vďaka zastávke Hodžovo námestie v pešej vzdialenosti na veľmi dobrej úrovni.

Kancelárske priestory sú ideálne pre rôzne obchodné spoločnosti, reklamné a marketingové agentúry, právnikov či notárov. Sú vybavené otvárateľnými oknami, klimatizáciou a štruktúrovanou kabelážou. Flexibilita dispozície priestorov sa pohybuje na strednej úrovni.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaMoyzesova, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
Poplatky+ 4 EUR
Vybavenie
KlimatizáciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme