Office

MICHALSKÁ 18-20

od 11 EUR za m2 / mesiac

ST-02536

Polyfunkčný objekt na Michalskej ulici sa nachádza v srdci historickej časti Starého mesta Bratislava s krásnym výhľadom na hneď vedľajšiu Michalskú bránu a priľahlé historické uličky. Disponuje priestormi vhodnými na rezidenčné aj komerčné účely. Na svojich piatich nadzemných a 2 podzemných podlažiach ponúka cez 3 300 m² plochy. Na prízemí sú to priestory vhodné hlavné na obchodné prevádzky (retail). Občianska vybavenosť je vďaka polohe budovy na veľmi dobrej úrovni. V okolí nájdeme množstvo barov, reštaurácií a kaviarní, ale aj služieb ako banky, pošta, fitness, notár, drogéria a iné. Objekt sa nachádza priamo na pešej zóne a je dobre dostupný linkami MHD, najmä cez električky (najbližšia zastávka Poštová je 3 minúty pešo a Námestie SNP je 5 minút pešo). V prípade potreby dosahu autom je lokalita dostupná 3 minúty z ulice Staromestskej, ktorá zároveň predstavuje jeden z hlavných dopravných prúdov do ostatných častí mesta, ako aj na diaľnicu D1.

Kancelárske priestory sú vybavené kamerovou a požiarnou ochranou a prvkami ako klimatizácia a otvárateľné okná. Sú orientované prevažne do Michalskej a Zámočníckej ulice. Flexibilita priestorov sa pohybuje na strednej úrovni.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaMichalská, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
Jednotky
41 m²42 m²
42 m²62 m²
62 m²75 m²
Poplatky+ 3 EUR
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme