Office

LITEXCO

od 10 EUR za m2 / mesiac

ST-02534

Administratívna budova LITEXCO je situovaná v centre Starého mesta Bratislavy na ulici 29. augusta. Objekt disponuje celkovou výmerou 1 450 m² pre kancelárske a administratívne účely, rozdelených do 5 nadzemných podlaží s typickou výmerou podlažia pohybujúcou sa od 130 do 170 m². Občianska vybavenosť je zabezpečená na dobrej úrovni, najmä vďaka obchodnému centru Eurovea s promenádou pri Dunaji, ktoré je vzdialené len 5 minút pešo. Dobrú všeobecnú dostupnosť budovy podporuje hlavná autobusová stanica vzdialená len 10 minút pešo. Siete MHD liniek sú dostupné cez neďalekú zastávku TWIN CITY vzdialenú len 100 m od budovy. Budova má tiež veľmi dobré napojenie na hlavný dopravný ťah Dostojevského rad, cez ktorý vedie napojenie aj na diaľnicu D1. Objekt ponúka tiež možnosti parkovania na svojich 22 parkovacích miestach, v budove sa nachádza strážna služba 24/7, technická údržba ako aj upratovacia služba objektu.

Kancelárie sú vybavené prvkami ako štruktúrovaná kabeláž, znížené podhľady, otvárateľné okná, klimatizácia, recepcia s prístupom do budovy 24/7, či flexibilné možnosti úpravy pôdorysu.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaUl. 29. augusta, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 4 EUR
Parking140 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície
Kryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme