Office

LAURINSKÁ 3

od 9 EUR za m2 / mesiac

ST-02533

Historická budova v absolútnom srdci Starého mesta Bratislava. To je Laurinská. Budova pozostáva zo 4 nadzemných priestorov, na ktorých disponuje cez 3 000 m² pre kancelárske a administratívne účely. Rozloha jedného poschodia sa pohybuje okolo 900 m². Prízemie je tvorené priestormi vyhradenými na obchodné prevádzky tzv. retail, v súčasnosti je to napr. optika alebo kaviareň. Keďže ide o budovu v srdci historického centra Bratislavy umiestnenú v pešej zóne, objekt neponúka možnosti parkovania. V okolí nájdeme veľa obchodov podporujúcich dobrú občiansku vybavenosť, či už sú to rôzne reštaurácie, kaviarne, bary, ale aj služby cez poštu a banky, alebo rôzne ďalšie. Výber je naozaj široký. Najbližšia MHD zastávka sa nachádza približne 3 minúty pešo na Kamennom námestí.

Kancelárske priestory sú vybavené štandardom v podobe otvárateľných okien, klimatizácie, štruktúrovanej kabeláže a ďalších prvkov. Poskytujú strednú úroveň flexibility dispozície priestorov.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaLaurinská, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
Poplatky+ 2 EUR
Vybavenie
KlimatizáciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme