Office

LAURINSKÁ 2

od 10 EUR za m2 / mesiac

ST-02583

Historická administratívna budova sa nachádza na Laurinskej ulici v srdci Bratislavského Starého mesta. Budova pozostáva zo 6 nadzemných podlaží, spolu v celkovej rozlohe 2 000 m². Priemerná výmera jedného podlažia sa pohybuje na úrovni približne 300 m². Prízemie tvoria priestory vhodné na obchodné prevádzky (tzv. retail). Keďže ide o budovu v srdci historického centra Bratislavy umiestnenú v pešej zóne, objekt neponúka možnosti parkovania. Naproti tomu občianska vybavenosť je na skvelej úrovni. V okolí nájdeme veľa reštaurácií, kaviarní a barov, ale aj kompletnú sieť pobočiek bánk, poštu, či ďalších obchodov a služieb. Navyše obchodné centrum Eurovea s promenádou pri Dunaji sa nachádza len 10 minút pešo. Najbližšia MHD zastávka je len 3 minúty pešo na Kamennom námestí. Odtiaľ je tiež veľmi dobrá dostupnosť na hlavný dopravný ťah do ostatných častí mesta, ako aj na diaľnicu D1.

Kancelárske priestory sú vybavené štandardom v podobe otvárateľných okien, klimatizácie, štruktúrovanej kabeláže a ďalších prvkov. Poskytujú strednú úroveň flexibility dispozície priestorov.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaLaurinská, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
Poplatky+ 3 EUR
Vybavenie
KlimatizáciaOtvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme