Office

KRIŽKOVA 9

od 9 EUR za m2 / mesiac

ST-02531

Historická administratívna budova na Križkovej ulici sa nachádza v Starom meste Bratislavy, blízko ústavu SAV. Poslednou rekonštrukciou si prešla v rokoch 1999/2000. Na svojich 6 podlažiach ponúka svojim nájomcom viac než 2 300 m² plochy. V areáli budovy je tiež možné parkovať na jednom z 25 parkovacích miest. Vďaka svojej polohe disponuje veľmi dobrou dostupnosťou autom, vlakom, aj MHD. Hlavná vlaková stanica je vzdialená len 7 minút pešo. V blízkosti budovy je tiež zastávka SAV, ktorá je prestupnou stanicou mnohých mestských liniek. Približne 10 minút pešo sa nachádza tiež Prezidentský palác a Prezidentská záhrada, ktorá predstavuje ideálny priestor na oddych po náročnom pracovnom dni. Budova má tiež ideálne napojenie na hlavné dopravné ťahy v rámci mesta, ako aj na diaľničný obchvat D1. Rozmery kancelárií sa pohybujú od 17 do 667 m².

Kancelárske priestory majú otvárateľné okná, klimatizáciu, štruktúrovanú kabeláž a recepciu s 24/7 prístupom. Disponujú tiež strednou úrovňou flexibility dispozície.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaKrižkova, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 5 EUR
Parking110 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme