Office

KONVENTNÁ 6

od 14,50 EUR za m2 / mesiac

ST-02528

Administratívna budova na Konventnej ulici v Starom meste Bratislavy. Jedná sa o úplnú novostavbu s predpokladanou kolaudáciou v polovici roka 2020. Budova v sebe elegantne kombinuje moderné prvky architektúry s historickým nádychom a líniami v súlade s okolitými historickými budovami. Na svojich 4 nadzemných podlažiach ponúkne viac než 1 300 m² administratívnych priestorov. Súčasťou niektorých z nich sú aj terasy, na ktoré je priamy prístup. Podzemné garáže sa nachádzajú na 4 podzemných podlažiach a disponujú kapacitou 73 parkovacích miest. Vďaka premyslenému systému parkovania nebolo potrebné implementovať parkovací výťah. Na prízemí sa nachádzajú priestory vhodné na obchodné prevádzky (retail). Budova má veľmi dobrú dostupnosť do historického centra mesta, ako aj do iných častí miest vďaka priamemu napojeniu na hlavný dopravný ťah - ulicu Staromestskú. Vďaka tomu je tu aj veľmi dobrá dostupnosť na diaľnicu D1. Občianska vybavenosť je na veľmi dobrej úrovni. V okolí nájdeme množstvo reštaurácií, barov, ale aj ďalších služieb ako banky, pošty, prípadne nákupná pasáž Eurovea alebo Aupark sú vzdialené do 10 minút autom. MHD dostupnosť je veľmi dobrá vďaka neďalekej zastávke Zochova.

Kancelárske priestory sú vyhotovené na vysokej úrovni, zahrňujúc prvky ako otvárateľné okná, klimatizácia, výťah, ale aj štruktúrovaná kabeláž či flexibilné možnosti dispozície open space priestorov. Celý objekt je strážený bezpečnostnou službou.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaKonventná, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 4 EUR
Parking130 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície
Podlahové boxyKryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme