Office

GUNDULIČOVA 8

od 8 EUR za m2 / mesiac

ST-02522

Polyfunkčná budova na Gunduličovej ulici v Starom meste Bratislavy v sebe spája rezidenčnú a kancelársku časť na účely predaja ako aj prenájmu. Svojim nájomcom ponúka priestory o rozlohe viac než 2 000 m² rozdelených do 5 podlaží. Štandardná veľkosť podlažia sa pohybuje na úrovni 340 m². Občianska vybavenosť sa vďaka lokalite budovy pohybuje na veľmi dobrej úrovni. V okolí sa nachádza množstvo reštaurácií a barov, ale aj služieb ako bánk či pošta. Len 2 minúty pešo sa nachádza Prezidentský palác s Prezidentskou záhradou, ktorá tak predstavuje ideálny priestor na príjemnú prechádzku po náročnom pracovnom dni. Budova disponuje tiež veľmi dobrým napojením na hlavné dopravné ťahy mesta, ako aj diaľničný obchvat D1. O MHD napojenie sa postará neďaleká zastávka Hodžovo námestie, priamo pri Prezidentskom paláci. Objekt ponúka tiež možnosti parkovania priamo vo vnútornom dvore.

Administratívne priestory disponujú kvalitným presvetlením a prvkami ako otvárateľné okná, výťah či bezpečnostný alarm. Kancelárie sú riešené ako väčšie priestory, ktoré sa však vďaka priečkam dajú upraviť na menšie celky.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaGunduličova, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 2 EUR
Parking130 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaOtvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme