Office

GALANDOVA 1

od 11 EUR za m2 / mesiac

ST-02520

Kancelárske priestory v historickej vile z roku 1914 v centre Starého mesta Bratislavy, v jej diplomatickej štvrti. Na kancelárske účely sa využíva celé poschodie o výmere 165 m². Výhodou lokality je veľmi dobré napojenie na hlavný dopravný ťah, ulicu Staromestskú, odkiaľ vedie priame napojenie do hlavných častí mesta ako aj na diaľničný obchvat D1. Budova sa nachádza len 8 minút pešo od Prezidentského paláca a 10 minút od Bratislavského hradu. Občiansku vybavenosť tu zabezpečuje centrum Starého mesta v podobe množstva reštaurácií, barov a kaviarní, ako aj Obchodné centrum Eurovea poskytujúce ďalšie služby ako banky či pošty, vzdialené 7 minút autom. Ďalšie obchodné centrum Aupark sa nachádza približne 10 minút autom. Dobré MHD napojenie zabezpečuje množstvo liniek na zastávke Hodžovo námestie.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaGalandova, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 2 EUR
Vybavenie
KlimatizáciaOtvárateľné okná

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme