Office

DAKOTA CENTRUM

od 15 EUR za m2 / mesiac

ST-02517

Polyfunkčný objekt DAKOTA CENTRUM sa nachádza na Dobrovičovej ulici v Bratislavskom Starom meste. Na svojich spolu 7 podlažiach ponúka viac než 2900 m² plochy spolu s jedným podzemným podlažím, na ktorom sa nachádza podzemná garáž. O parkovanie je tak postarané vo vnútri budovy, prípadne priamo pred budovou na 3 vyhradených parkovacích miestach určených pre návštevy. Na každom poschodí sa nachádzajú 2 výťahy a dvoje schodov, ako aj dvoje mužské a ženské toalety. O bezpečnosť sa tu postará 24/7 recepcia spolu s bezpečnostnou službou v pracovný deň. Keďže budova je situovaná v Starom meste Bratislavy blízko historického centra, občianska vybavenosť sa pohybuje na veľmi dobrej úrovni. V okolí nájdeme množstvo reštaurácií a barov, ale aj služieb ako banky, či pošta. Neďaleko v pešej vzdialenosti sa nachádza nákupná pasáž Eurovea. Výhodou je tiež vlastná moderná kaviareň priamo v budove, ktorá tak poskytuje priestor na príjemný relax a pauzu počas pracovného dňa. Vďaka svojmu umiestneniu disponuje budova aj veľmi dobrým napojením na hlavnú cestu Dostojevský rad, z ktorej je dobré napojenie na diaľničný obchvat D1.

Kancelárske priestory sa nachádzajú na nadzemných podlažiach, z ktorých každé má výmeru cca 360 m² a sú deliteľné na dva samostatné celky o výmere 180 m² s vlastnými sociálnymi zariadeniami. K ich výbave patria prvky ako otvárateľné okná, 24/7 recepcia, klimatizácia, ale aj štruktúrovaná kabeláž či možnosť flexibilnej dispozície po vzájomnej dohode na náklady nájomcu.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaDobrovičova, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Jednotky
180 m²360 m²
Poplatky+ 5 EUR
Parking150 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície
Kryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme