Office

CARLTON OFFICES

od 16,50 EUR za m2 / mesiac

ST-02516

Lukratívny komplex administratívnych budov CARLTON sa nachádza priamo v historickom centre Bratislavy a pozostáva zo 4 objektov. Ponúka možnosti klasických kancelárií na dlhšiu dobu prenájmu, ako aj krátkodobé tzv. Flexi floor. Všetky priestory vynikajú vysokou úrovňou spracovania, ako aj kvalitou použitých materiálov. Navyše budova disponuje dostatkom parkovacích miest vo vlastnej parkovacej garáži priamo pod Hviezdoslavovým námestím. V okolí budovy sa nachádza historická budova Slovenského Národného divadla, Slovenská filharmónia, ako aj medzinárodné ambasády. Vďaka historickej časti Starého mesta je občianska vybavenosť na veľmi dobrej úrovni. Nájdeme tu množstvo reštaurácii, barov, ale aj bánk, služieb a poštu, všetko v pešej vzdialenosti. Rovnako komplex disponuje veľmi dobrým napojením na diaľničný obchvat, ako aj výbornou dostupnosťou verejnou dopravou (zastávka priamo pred budovou).

Kancelárske priestory ponúkajú vysoký štandard v podobe zdvojených podláh, otvárateľných okien, klimatizácie a štruktúrovanej kabeláže. Samozrejmosťou je aj recepcia s prístupom 24/7 a o bezpečnosť sa postará kamerový systém. Výhodou je tiež pomerne vysoká flexibilita v rámci dispozičných možností usporiadania priestorov.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaHviezdoslavovo námestie, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Jednotky
320 m²320 m²
320 m²590 m²
Poplatky+ 5 EUR
Parking190 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície
Podlahové boxyKryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme