Office

BUSINESS GARDEN ŠTEFÁNIKOVA

od 13,50 EUR za m2 / mesiac

ST-0044

Budova BUSINESS GARDEN ŠTEFÁNIKOVA bola skolaudovaná v roku 2014. Disponuje 9 nadzemnými podlažiami a 3 podzemnými so 65 parkovacími miestami s pomerom 1:50, čo je dva krát viac ako je priemer lokality. Okrem toho ponúka aj kryté parkovacie miesta v zadnej dvorovej časti orientované na Flöglovu ulicu. Predná strana budovy sa nachádza oproti prezidentskej záhrade. Má tak exkluzívnu polohu v rámci Bratislavy s výborným napojením na diaľnicu D1. Na najvyššom deviatom poschodí sa nachádza terasa s fajčiarskou časťou a výhľadom na okolité historické budovy, prezidentskú záhradu a Bratislavský hrad. Samotná budova získala predcertifikáciu BREEAM, čo potvrdzuje jej prístup k inovatívnym ekologickým technológiám, vďaka čomu patrí medzi zelené budovy v Bratislave. Okrem toho budova spĺňa tie najprísnejšie štandardy kvality a svoje ekologické zameranie dopĺňa aj garážovou plošinou pre bicykle, spolu so sprchami a prezliekarňou.
Kancelárske priestory v rozsahu viac ako 4 800 m² sa dajú navyše efektívne prispôsobovať a deliť podľa požiadaviek klienta. Samozrejmosťou je kamerový systém, zdvojené podlahy, či odhlučnené okná na zabezpečenie najvyššieho štandardu.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaŠtefánikova, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 3 EUR
Parking150 EUR/park. miesto
Vybavenie
Bezbariérový prístupVýťah
KlimatizáciaRecepcia
Prístup 24/7Otvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozíciePodlahové boxy
Kryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme