Office

BANKOVÝ DOM

od 12,50 EUR za m2 / mesiac

ST-02511

Administratívna budova na ulici Radlinského sa nachádza v Starom meste Bratislavy, len kúsok od známej Obchodnej ulice. Budova je rozdelená do 5 podlaží, spolu o celkovej výmere cez 1700 m². Výhodou je možnosť úpravy priestorov každého poschodia podľa požiadaviek nájomcu. K dispozícii je tiež parkovanie v areáli budovy. Občianska vybavenosť je na veľmi dobrej úrovni aj vďaka spomenutej Obchodnej ulici, ktorá so sebou prináša množstvo reštaurácii, barov, ale aj rôznych obchodov s textilom, banky, či neďalekú poštu na námestí SNP. V blízkosti sa tiež nachádza MHD zastávka pre električky.

Kancelárske priestory sú štandardne vybavené klimatizáciou, otvárateľnými oknami, ale aj spoločnou recepciou, kamerovým systémom a výťahom. Na prízemí (1.NP) sa nachádzajú obchodné priestory o výmere cca 200 m² a následne na 2. až 5. NP je to cca 300 m² kancelárskych priestorov vrátane zasadacej miestnosti, kuchynky a toaliet.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaRadlisnkého, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 4 EUR
Parking160 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaOtvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme