Office

TRADE CENTER 2

od 11,50 EUR za m2 / mesiac

ST-0122

Administratívna budova TRADE CENTER II sa nachádza v Bratislavskom Ružinove na ulici Mlynské Nivy. Na svojich 6 podlažiach ponúka nájomcom kancelárske priestory o výmere viac než 7 200 m² doplnené o 1200 m² skladových priestorov. Parkovať je možné na 250 parkovacích miestach rozdelených do parkovacej garáže a na vonkajšom parkovisku, pričom parking ratio 1:40 patrí medzi nadpriemerné. Komplex Trade Center disponuje veľmi dobrým napojením na diaľnicu D1 ako aj ľahkým prístupom do centra mesta, či už autom alebo prostredníctvom viacerých liniek MHD, ktorých zastávka je neďaleko budovy. O dobrú občiansku vybavenosť sa postará nielen reštaurácia v samotnej budove na prízemí pri recepcii, ale aj rozsiahla sieť reštaurácií, kaviarní a barov, nakoľko lokalita komplexu je obklopená ďalšími biznis centrami, dotvárajúcimi tak túto modernú obchodnú štvrť Bratislavy.

Kancelárske priestory ponúknu svojim nájomcom štandard v podobe otvárateľných okien, klimatizácie, zníženého podhľadu či štruktúrovanej kabeláže. Samozrejmosťou je aj zdieľaná kuchynka na každom poschodí spolu s vlastným TC club fitness centrom so sprchami. Nechýba tiež recepcia s 24/7 prístupom do budovy, ako aj flexibilné možnosti úpravy pôdorysu.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaMlynské Nivy, Bratislava-Ružinov, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 3 EUR
Parking80 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície
Kryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme