Office

PREŠOVSKÁ ULICA

od 9,50 EUR za m2 / mesiac

ST-0149

Administratívna budova na Prešovskej ulici v Ružinove je situovaná na rohu ulíc Prešovská a Bajkalská, len pár metrov od supermarketu BILLA a Štrkoveckého jazera. To prispieva k dobrej občianskej vybavenosti, ktorú dopĺňa 1km vzdialené obchodné centrum POLUS (VIVO) s ďalšími možnosťami občerstvenia, bankami a poštou. Neďaleko sa tak nachádza aj športová hala a plaváreň Pasienky. Ulica Bajkalská navyše patrí medzi hlavné dopravné prúdy v rámci mesta. Vďaka tomu má budova výborné napojenie do centra mesta, ale aj smerom von z mesta na diaľnicu D1. Parkovanie je následne zabezpečené priamo pred budovou. V okolí je tiež niekoľko MHD zastávok, ktoré umožňujú bezproblémovú prepravu naprieč mestom a neďaleko na Záhradníckej ulici je aj zastávka električiek.

Kancelárske priestory sú rozdelené do 2 nadzemných podlaží a spolu ponúkajú svojim nájomcom viac než 700 m² kancelárskych priestorov, ktoré sú vybavené klimatizáciou, štruktúrovanou kabelážou a recepciou.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaPrešovská, Bratislava-Ružinov, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 5 EUR
Parking50 EUR/park. miesto
Vybavenie
KlimatizáciaRecepcia
Otvárateľné okná

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme