Office

PLYNÁRENSKÁ

od 9 EUR za m2 / mesiac

ST-02547

Polyfunkčná budova na Plynárenskej ulici spája v sebe administratívne a skladové priestory v jednom, v známej biznis zóne BBC v Bratislavskom Ružinove. Budova má veľmi dobré napojenie na Prievoz, D1, Prístavný most, Most Apollo a disponuje veľmi dobrým prístupom pre nákladnú automobilovú dopravu. Túto výhodu dopĺňa aj dvomi nákladnými výťahmi s nosnosťou 2t a nákladovou plošinou pre lepšiu manipuláciu s tovarom. Navyše ide o lokalitu, ktorá je veľmi dobre dostupná z väčšiny mestských častí, čo môžu niektorí nájomcovia využiť vo svoj prospech ako strategickú pozíciu v rámci Bratislavy. V okolí sa nachádzajú ďalšie biznis objekty ako BBC I-V, BCB, Apollo Business Center II, alebo neďaleké nové centrum TWIN CITY a pripravovaná nová autobusová stanica NIVY. V okolí je dostatok reštaurácií, barov a kaviarní, no v prípade potreby ďalších služieb je tu nákupná pasáž Eurovea, vzdialená len 5 minút autom. Vďaka tomu je občianska vybavenosť na veľmi dobrej úrovni. Budova je dobre dostupná aj sieťami liniek MHD, v blízkosti sa nachádza hneď niekoľko MHD zastávok.

Kancelárske priestory sú dostupné už od 10 m² a sú vybavené prvkami ako klimatizácia, otvárateľné okná, znížené podhľady a štruktúrovaná kabeláž. Hlavnou výhodou budovy je aj pomerne vysoká flexibilita dispozície priestorov.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaPlynárenská, Bratislava-Ružinov, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 4 EUR
Parking80 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
Prístup 24/7Otvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme