Office

OMNIA BUSINESS CENTER

od 11,50 EUR za m2 / mesiac

ST-02544

Komplex 4 administratívnych budov OMNIA BUSINESS CENTER je nový projekt v srdci Bratislavského Ružinova na Tomášikovej ulici, ktorého finalizácia je plánovaná na začiatok roka 2021. Ponúkne viac než 17 000 m² hrubej prenajímateľnej plochy na 5 podlažiach budov a viac než 650 parkovacích miest v parkovacej garáži na 3 podzemných podlažiach. Parkovanie bude dopĺňať aj 50 vonkajších parkovacích miest. Občiansku vybavenosť budú zabezpečovať prevádzky na 1. nadzemnom podlaží (prízemí), kde sa budú nachádzať tiež recepcie jednotlivých budov. Okrem reštaurácií, barov a športovísk v okolí bude možné využiť ďalších služieb v obchodnom centre POLUS (VIVO), ktoré je vzdialené len 7 minút autom. Komplex bude ľahko dostupný autom aj mestskou hromadnou dopravou vďaka viacerým linkám autobusovej a trolejbusovej dopravy. Z lokality vedie priamy prístup na ulicu Rožňavskú, odkiaľ sa dá ľahko napojiť na diaľnicu D1.

Kancelárske priestory budú zariadené v najvyššom štandarde s prvkami ako zdvojené podlahy so štruktúrovanou kabelážou, klimatizácia, otvárateľné okná, znížené podhľady, 24/7 prístup do budovy či vysokú mieru flexibility úpravy dispozície priestorov.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaTomášikova, Bratislava-Ružinov, Slovensko
ParkovanieÁno
Jednotky
150 m²880 m²
Poplatky+ 4 EUR
Parking60 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície
Podlahové boxyKryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme