Office

MILETIČOVA 21

od 10 EUR za m2 / mesiac

ST-0151

Administratívna budova na Miletičovej ulici v Bratislave predstavuje ideálnu lokalitu kancelárskych priestorov pre klientov, ktorí potrebujú byť blízko centra mesta. V roku 2011 prešla budova rekonštrukciou. Objekt má ideálne napojenie na sieť mestskej hromadnej dopravy, ako aj na diaľnicu D1. Výbornú občiansku vybavenosť predurčuje nielen poloha samotnej budovy blízko k centru mesta, ale aj množstvo reštauračných prevádzok v okolí a Pošta v neďalekom OC Central. Okrem toho sa tu nachádza aj známe trhovisko Miletičova. Budova disponuje vlastnými parkovacími miestami v areáli na vonkajšom parkovisku s rampami. Nato je naviazaný priamo jednoduchý vstup do budovy na recepciu s vrátnikom.

Kancelárske priestory sa nachádzajú na 11 nadzemných podlažiach a sú vybavené klimatizáciou a kamerovým systémom, ale aj otvárateľnými oknami a štruktúrovanou kabelážou. Priestory je tiež možné do určitej miery flexibilne upravovať podľa dispozičných potrieb.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaMiletičova , Bratislava-Ružinov, Slovensko
ParkovanieÁno
Jednotky
20 m²60 m²
70 m²205 m²
215 m² 
Poplatky+ 4 EUR
Parking67 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaOtvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme