Office

KOCEĽOVA 17

od 8 EUR za m2 / mesiac

ST-02527

Administratívna budova na Koceľovej ulici v Bratislavskom Ružinove ponúka priestory na prenájom. Celková výmera budovy sa pohybuje okolo 1 000 m² a je rozdelená do 2 nadzemných podlaží. V podzemnom podlaží sa nachádzajú skladové priestory o výmere cca 100 m². Kancelárie sú vhodné hlavne na administratívne účely ako napr. právnik, účtovník, psychológ a pod. Na spoločných chodbách sa nachádza sociálne zariadenie v podobe toaliet a spoločnej kuchynky. Objekt disponuje vlastným parkovaním priamo pred budovou. Vďaka svojej lokalite je tu občianska vybavenosť na veľmi dobrej úrovni. V pešej blízkosti sa nachádzajú rôzne banky, obchody, služby, ale aj reštaurácie a známa tržnica Miletičova. Navyše, novovznikajúca zóna spolu s hlavnou autobusovou stanicou NIVY sa nachádza len 10 minút pešo alebo 5 minút autom. Rovnako vzdialené je aj Trnavské mýto a OC Central, ktoré predstavuje dôležitý bod pre MHD linky. Vďaka tomu je tu MHD dostupnosť na dobrej úrovni.

Kancelárske priestory sú dostupné už od 18 - 21 m² a k ich výbave patria prvky ako otvárateľné okná, klimatizácia, podlahová krytina vo forme parkiet, ale aj vysoká flexibilita priestorov.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaKoceľova, Bratislava-Ružinov, Slovensko
ParkovanieÁno
Jednotky
17 m²18 m²
33 m² 
Poplatky+ 4 EUR
Vybavenie
KlimatizáciaRecepcia
Prístup 24/7Otvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme