Office

JÉGEHO

od 9,90 EUR za m2 / mesiac

ST-02523

Administratívna budova na Jégeho ulici sa nachádza na začiatku Ružinova priamo oproti Zimnému štadiónu O. Nepelu. Budova prešla v roku 2002 kompletnou rekonštrukciou a rozšírením. Svojim nájomcom ponúka priestory o rozlohe viac než 1 700 m² rozložených do 5 nadzemných podlaží. Budova tiež disponuje skladovými priestormi o výmere 50 m². Parkovanie je možné za poplatok v areáli budovy na 13 parkovacích miestach. O občiansku vybavenosť sa tu postará OC Central vzdialené len 10 minút pešo. Vďaka tomu je o služby ako banky, pošta, či stravovanie v podobe reštaurácií a barov, postarané. V budove je výťah aj schodisko. Priamo pred budovou je rovnomenná MHD zastávka ako aj v bezprostrednom okolí. Na hlavný dopravný spoj Trnavské mýto je to 10 minút pešo. Vďaka tomu má budova ideálne napojenie na hlavné dopravné prúdy či už autom alebo mestskou dopravou. Nechýba tiež veľmi dobré napojenie na diaľnicu D1.

Kancelárske priestory je možné si prenajať už od 130 m² a zahŕňajú prvky ako klimatizácia, otvárateľné okná, 24/7 vstup do budovy s recepciou, ale aj zdvojená podlaha so štruktúrovanou kabelážou, či flexibilné možnosti dispozície priestorov.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaJégeho, Bratislava-Ružinov, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 3 EUR
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície
Podlahové boxy

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme