Office

GAUDI

od 11,90 EUR za m2 / mesiac

ST-0156

Polyfunkčný objekt GAUDI sa nachádza v Bratislavskom Ružinove na križovatke ulíc Bazová, Kvačalova a Svätoplukova, teda blízko centra mesta. Kombinuje v sebe ako rezidenčnú časť, tak aj kancelársku časť spojenú s obchodnými priestormi na prízemí. V suteréne sa nachádzajú skladové priestory v prípade potreby a kancelárske priestory sú situované na 5 nadzemných podlažiach, ponúkajúcich tak viac než 1400 m² priestoru. Navyše je tu možnosť krytých parkovacích miest vo vlastnej podzemnej garáži. Okrem reštaurácie a kaviarne, ktoré sú priamo súčasťou budovy, podporuje dobrú občiansku vybavenosť aj neďaleká autobusová stanica Mlynské Nivy, pošta vzdialená 5 minút autom, či verejný park, ktorý sa nachádza priamo pred budovou.

Budova vyniká zaujímavou architektúrou a kancelárie disponujú vysokým štandardom prevedenia. Neodmysliteľnou súčasťou je tak štandard v podobe otvárateľných okien, klimatizácie, 24/7 prístupu do budovy či flexibilných možností úpravy dispozície.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaSvätoplukova, Bratislava-Ružinov, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 3 EUR
Parking130 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície
Kryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme