Office

FRESH MARKET OFFICE

od 13,50 EUR za m2 / mesiac

ST-0083

Projekt administratívnej budovy Fresh Market na Rožňavskej ulici v Bratislavskom Ružinove je pokračovaním súčasného úspešného projektu - tržnice Fresh Market, ktorá ponúka široké možnosti stravovania od čerstvej zeleniny a ovocia až po rôzne prevádzky rýchleho občerstvenia. Navyše v blízkosti je tiež lekáreň, pošta, či Klientské centrum okresného úradu, ktoré spolu zabezpečujú občiansku vybavenosť na veľmi dobrej úrovni. Projekt Fresh Market sa nachádza na jednej z hlavných dopravných tepien Bratislavy, vďaka čomu disponuje skvelým napojením na diaľnicu, letisko, či iné významné lokality v rámci Bratislavy.

Kancelárie budú rozmiestnené na 14 poschodiach a vybavené budú štandardom ako sú zdvojené podlahy so štruktúrovanou kabelážou, klimatizáciou, výťahmi, spoločnými zasadacími miestnosťami či recepciou. Chýbať nebude tiež možnosť flexibilnej dispozície priestorov, bezbariérový prístup a dostatočný počet vnútorných a vonkajších parkovacích miest.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaRožňavská, Bratislava-Ružinov, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 4 EUR
Parking100 EUR/park. miesto
Vybavenie
Bezbariérový prístupVýťah
KlimatizáciaRecepcia
Prístup 24/7Otvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozíciePodlahové boxy
Kryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme