Office

COOP JEDNOTA

od 11 EUR za m2 / mesiac

ST-02537

Administratívna budova COOP JEDNOTA sa nachádza na križovatke ulíc Mliekárenská a Bajkalská v Bratislavskej mestskej časti Ružinov. Budova disponuje na svojom 2. až 5. nadzemnom podlaží spolu viac než 1 500 m² plochy určenej na kancelárske a administratívne účely. Typická výmera podlažia sa tak pohybuje na úrovni 315 m². Podlahy priestorov sú pokryté kobercom, alebo plávajúcou podlahou. Vo všetkých kanceláriách sú plastové okná a v niektorých je súčasťou aj umývadlo. V budove sa nachádzajú 2 nové výťahy. Na každom podlaží sú spoločné priestory v podobe toaliet a kuchynky s malou jedálňou. Parkovať je možné zadarmo pred budovou alebo za poplatok v areáli budovy. Občianska vybavenosť je na dobrej úrovni. Veľké potraviny BILLA sa nachádzajú 3 minúty autom a nákupné centrum POLUS (VIVO) sa nachádza približne 7 minút autom. Rýchle napojenie na Bajkalskú ulicu zabezpečuje výbornú dostupnosť do centra mesta, ako aj smerom von z mesta na diaľničný obchvat D1 a letisko. MHD napojenie je vďaka neďalekej zastávke Mliekárenská a Bajkalská tiež veľmi dobré.

Kancelárske priestory sú dostupné už od 15 m² až po väčšie uzatvárateľné celky s výmerou 190 m². Prenajímajú sa nezariadené. Obsahujú prvky ako otvárateľné okná, klimatizácia, štruktúrovaná kabeláž a pod.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaMliekárenská, Bratislava-Ružinov, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 3 EUR
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme