Office

CENTRAL SMALLER BUILDING

od 14 EUR za m2 / mesiac

ST-0115

Administratívna budova CENTRAL 2 (SMALLER BUILDING) je súčasťou multifunkčného objektu Central, nachádzajúceho sa v centre Bratislavy na rozhraní časti Ružinov a Staré mesto, s bezproblémovým podzemným parkovaním a výbornou občianskou vybavenosťou vďaka nákupnému centru, ktoré je súčasťou komplexu a výborným dopravným napojením či už na diaľničné spojenia,
alebo mestskú hromadnú dopravu, keďže sa nachádza blízko zastávky Trnavské mýto, ktoré patrí k významným dopravným uzlom v rámci dopravy mestom.

Dostanete sa tak bez problémov do 5 minút MHD na hlavnú vlakovú či autobusovú stanicu, 5 minút autom do divadla, či 10 minút na diaľnicu D1. Bezprostrednou súčasťou komplexu je aj nákupné centrum Central s viac ako 140 obchodmi, Fitness & Spa centrom či zeleným parkom na streche nákupného centra. To všetko zabezpečuje občiansku vybavenosť na vysokej úrovni.

Samotné kancelárie disponujú vlastnou recepciou, štruktúrovanou kabelážou, zdvojenou podlahou, otvárateľnými oknami a samozrejme vysokou flexibilitou priestorov.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaJelačičova, Bratislava-Ružinov, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 3 EUR
Parking85 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície
Podlahové boxyKryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme