Office

BUSINESS CENTER BRATISLAVA

od 8,50 EUR za m2 / mesiac

MR-0118

Administratívna budova Mlynské nivy 48 sa nachádza v najznámejšej business zóne, s dobrou dostupnosťou MHD a rýchlym prístupom na diaľnicu (2 min.), letisko (8 min.), autobusový stanicu (4 min.), do centra mesta (10 min.), k hraničným prechodom (15 min.). V r. 2004 – 2005 bola budova kompletne zrekonštruovaná, v r. 2009 bola zrealizovaná nadstavba 7. – 8. poschodia, v r. 2012 bola budova kompletne zateplená. Priestory boli dispozične a stavebne upravené tak, aby vyhovovali najmodernejším požiadavkám nájomcov, čím budova zvýšila svoj štandard. Plocha jedného poschodia je 940 m2. Typické podlažie sa skladá z dvoch traktov (dlhý trakt a krátky trakt), každý z traktov má vlastný výťah, oba výťahy boli kompletne vymenené v r. 2016. V každom trakte a na každom poschodí sú dispozične navrhnuté: kancelárie na prenájom, spoločné priestory: kuchynské kúty resp. kuchynky s jedálenskou časťou (vybavené elektrospotrebičmi – chladnička, varná kanvica, mikrovlnná rúra), dámske a pánske toalety, serverovne pre jednotlivé podlažia.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaMlynské Nivy , Bratislava-Ružinov, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 4 EUR
Parking65 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme