Office

BC LUXE - METODOVA

od 10 EUR za m2 / mesiac

ST-02512

Administratívna budova Biznis Centrum LUXE na Metodovej ulici sa nachádza na hranici 2 mestských častí Bratislava Ružinov a Bratislava Staré Mesto. Budova je situovaná blízko Trnavského mýta pri Obchodnom centre CENTRAL. To jej zabezpečuje jednak výbornú dostupnosť v rámci mesta vďaka MHD napojeniu a zastávke Trnavské mýto (električky, trolejbusy, autobusy), ako aj výbornú občiansku vybavenosť vďaka OC Central, kde nájomníci nájdu množstvo reštaurácií a barov, ale aj bánk a služieb vrátane pošty. Budova je dispozične rozdelená do 5 nadzemných podlaží určených pre kancelárie (každé podlažie cca 195 m²) a 1 podzemného podlažia rozdeleného na malé sklady. Spolu úžitková plocha je 1 260m² z čoho 945 m² tvoria priestory určené na prenájom. Budova bola zrekonštruovaná a novozateplená a každé podlažie pozostáva z uzatvorenej chodby ovládanej elektronickým vrátnikom.

Kancelárske priestory sa pohybujú štandardne vo výmerách od 25 m² do 35 m² a sú vybavené klimatizáciou s otvárateľnými oknami a štruktúrovanou kabelážou. Budova má tiež vlastnú centrálnu kotolňu. Okrem toho na každom podlaží sa nachádza samostatná zasadacia miestnosť ako aj kuchynka a toalety. Priestory sú tiež vybavené protipožiarnym a zabezpečovacím systémom.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaMetodova, Bratislava-Ružinov, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 3 EUR
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
Prístup 24/7Otvárateľné okná

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme