Office

AB TESLOVA

od 7 EUR za m2 / mesiac

ST-02569

Administratívna budova TESLOVA sa nachádza na rovnomennej ulici v Bratislavskom Ružinove. Polohou sa objekt nachádza medzi 2 jazerami - Štrkovec a Kuchajda. Posledná rekonštrukcia objektu prebehla v roku 2004. Na svojich 3 nadzemných podlažiach ponúka nájomcom priestory o celkovej výmere 2 500 m² vrátane skladových priestorov (500 m²). Typická výmera podlažia sa pohybuje na úrovni 850 m². Parkovacie miesta sa dajú prenajať priamo na parkovisku pred budovou s kapacitou 46 miest. V okolí sa nachádza množstvo reštaurácií, barov a kaviarní. Najbližšia pošta je vzdialená 900 m na Listovej ulici. Občiansku vybavenosť dopĺňa aj neďaleké obchodné centrum POLUS (VIVO) vzdialené 5 minút autom, ako aj veľké potraviny BILLA, ktoré sú len 5 minút pešo. Vďaka polohe objektu medzi 2 hlavnými dopravnými ťahmi - ulicami Bajkalská a Trnavská, je tu veľmi dobrá dostupnosť sieťami MHD, ako aj napojenie na diaľničný obchvat D1.

Kancelárske priestory sú dostupné už od 90 m² a sú vybavené na veľmi dobrej úrovni. Nechýbajú tu prvky ako štruktúrovaná kabeláž, klimatizácia, otvárateľné okná, 24/7 prístup do budovy s recepciou a 24/7 ochrana celého objektu. Navyše flexibilita priestorov ich umožňuje riešiť ako jednotlivé kancelárie alebo ako open space.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaTeslova, Bratislava-Ružinov, Slovensko
ParkovanieÁno
Jednotky
33 m²97 m²
203 m²308 m²
Poplatky+ 4 EUR
Parking63 EUR/park. miesto
Vybavenie
KlimatizáciaRecepcia
Prístup 24/7Otvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme