Office

KOLMÁ

od 12,50 EUR za m2 / mesiac

ST-02578

Administratívno-skladové centrum sa nachádza na Kolmej ulici v Bratislavskej Petržalke, hneď vedľa hlavného dopravného ťahu - ulice Panónska. Vďaka tomu má výborné napojenie na diaľnicu D1, ako aj na všetky ostatné mestské časti. Posledná rekonštrukcia objektu prebehla v roku 2005. Budova pozostáva z 2 nadzemných podlaží o celkovej výmere 460 m². K dispozícii sú priestory pre kancelárske aj skladové účely. Neďaleko budovy sa nachádza autoservis, hasičská stanica, supermarket LIDL a showroom ALZA s výdajným miestom. V okolí sa nachádza dostatok reštaurácií a barov. Vďaka tomu sa občianska vybavenosť v okolí pohybuje na dobrej úrovni. Najbližšia MHD zastávka je vzdialená 5 minút pešo. Parkovanie je možné za poplatok v areáli objektu na vyhradenom parkovisku. Navyše celý areál je tiež dostupný kamiónovej doprave.

Kancelárske priestory sú vybavené na dobrej úrovni, nechýba štruktúrovaná kabeláž, klimatizácia, otvárateľné okná, ale aj prvky ako možnosť napojenia na centrálny pult ochrany, keďže jednotlivé kancelárie sú vybavené zabezpečovacím systémom. Dostupné sú kancelárie: 18 m² za 200€/mes., 22 m² za 240€/mes. a 31 m² za 330 €/mes. Zároveň od 1.5.2020 je dostupný sklad o výmere 138 m² za 1 050€/mes. Ceny sú bez DPH. Zmluvný vzťah je na dobu neurčitú.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaKolmá, Bratislava-Petržalka, Slovensko
ParkovanieÁno
Jednotky
18 m²22 m²
31 m² 
Parking20 EUR/park. miesto
Vybavenie
KlimatizáciaOtvárateľné okná

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme