Office

EINSTEINOVA BUSINESS CENTER

od 14,50 EUR za m2 / mesiac

ST-02519

Komplex 2 administratívnych budov EINSTEINOVA BUSINESS CENTER sa nachádza pri hlavnom dopravnom ťahu, rovnomennej ulici Einsteinova, na začiatku mestskej časti Bratislava - Petržalka. To zabezpečuje výborné napojenie do centra mesta ako aj smerom von z mesta na Brno - Viedeň po diaľnici D1. Celkovo komplex ponúka vyše 4 200 m² priestorov na prenájom v 7 podlažnej budove (Tower A) a viac ako 16 700 m² v druhej 16 podlažnej budove (Tower B). Budovy vystupujú z 3. nadzemného podlažia, ktoré predstavuje kryté parkovisko. Unikátom budovy je tiež priestranná terasa nachádzajúca sa na 3. podlaží. Komplex vyniká veľmi dobrým parking ratio 1:33, kde disponuje viac než 700 parkovacími miestami - 504 v nadzemnej garáži a 199 vonkajšími v areáli budovy. O občiansku vybavenosť sa postarajú neďaleko vzdialené obchodné centrá Aupark a Eurovea s množstvom reštaurácií, barov, ale aj služieb v podobe bánk či pošty. V blízkosti je tiež známy Sad Janka Kráľa a rieka Dunaj, ktoré predstavujú možnosť pre ideálny work/life balance. MHD zastávka je vzdialená približne 1 minútu pešo. Vďaka využitiu geotermálnej energie patrí budova medzi vysoko efektívne a ekologické, čo potvrdzuje aj získaný certifikát BREEAM.

Vybavenie kancelárskych priestorov je na úrovni "A" štandardu v podobe otvárateľných okien, klimatizácie, zdvojených podláh a štruktúrovanej kabeláže, a mnoho ďalších prvkov, zabezpečujúcich tak vysokú efektívnosť počas pracovného dňa. Samozrejmosťou je tiež flexibilita dispozície priestorov a 24/7 recepcia s bezpečnostnou službou. Priestory sú dostupné už od približne 300 m².

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaKrasovského, Bratislava-Petržalka, Slovensko
ParkovanieÁno
Jednotky
445 m² 
Poplatky+ 3 EUR
Parking90 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície
Podlahové boxyKryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme