Office

BOHROVA

od 11,50 EUR za m2 / mesiac

ST-02577

Administratívna budova na Bohrovej ulici sa nachádza na samom začiatku mestskej časti Bratislava - Petržalka. Budova bola postavená v roku 1999 a odvtedy bola pravidelne rekonštruovaná až do dnešnej podoby. Budova je zateplená a disponuje plastovými otvárateľnými oknami. Na svojich 6 nadzemných podlažiach disponuje celkovou rozlohou 1 500 m² vhodnou pre administratívne účely. Typická výmera jedného poschodia sa tak pohybuje na úrovni 250 m². Priestory sú rozdelené do menších kancelárií, ktoré sa dajú prenajať samostatne. V blízkosti budovy je tiež možné parkovať na verejných parkovacích miestach, počas pracovného dňa 8-18:00 bez väčších problémov. Blízko budovy hneď oproti sa nachádza policajná stanica, Nobelovo námestie a veľký supermarket BILLA s bankomatmi a lekárňou. V blízkosti je tiež novopostavený projekt EINPARK ("najzelenšia" budova na Slovensku) a mostík pre peších a cyklistov priamo k mostu SNP. Vďaka tomu je historické centrum vzdialené na pešo len do 10 minút. V okolí nájdeme tiež dostatok reštaurácií, kaviarní a barov. Všetky tieto faktory zabezpečujú, že občianska vybavenosť sa pohybuje na veľmi dobrej úrovni. Hlavný dopravný prúd Einsteinova spolu s MHD zastávkou sa navyše nachádza do sto metrov od budovy, takže MHD dostupnosť ako aj napojenie do centra mesta a na diaľnicu D1 je výborné.

Kancelárske priestory sú vybavené na dobrej úrovni, nechýbajú otvárateľné okná, štruktúrovaná kabeláž, ale aj prvky ako možnosť napojenia na centrálny pult ochrany, keďže jednotlivé kancelárie sú vybavené zabezpečovacím systémom. Dostupné sú 2 kancelárie 13 + 24 m² spolu za 400€/mes. bez DPH a kancelária o výmere 27 m² za 300€/mes. bez DPH. V cene nájmu sú zahrnuté aj energie, odvoz odpadu a monitorovací poplatok. Zmluvný vzťah je na dobu neurčitú.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaBohrova, Bratislava-Petržalka, Slovensko
Jednotky
13 m²24 m²
27 m² 
Vybavenie
VýťahPrístup 24/7
Otvárateľné okná

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme