Office

STARÁ VAJNORSKÁ 90

od 10 EUR za m2 / mesiac

ST-0113

Administratívna budova na ulici Stará Vajnorská sa nachádza v známej obchodno-priemyselnej časti Bratislava - Nové Mesto. Svojim nájomcom ponúka viac ako 1600 m² rozdelených do 4 nadzemných podlaží, a to spolu s viac než 400 m² skladových priestorov. K samotnému objektu vedú 2 príjazdové cesty až ku vchodovej elektrickej bráne, za ktorou sa už nachádza vlastné parkovisko v areáli. Do budovy je vstup možný v režime 24/7 cez recepciu. Budova nedisponuje vlastnou gastro prevádzkou, avšak v okolí je dostatok stravovacích zariadení, spolu s poštou, lekárňami a bankami. Vďaka tomu sa občianska vybavenosť pohybuje na všeobecne dobrej úrovni. V okolí sa nachádza tiež MHD zastávka pre autobusy a električky.

Kancelárske priestory v rozmedzí od 30 m² až do 1200 m² sú zabezpečené alarmom a na každom poschodí ich dopĺňa kuchyňa a toalety. Kancelárie sú štandardne vybavené klimatizáciou, otvárateľnými oknami a zdvojenou podlahou s kobercom. Výhodou je tiež vysoká flexibilita priestorov.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaStará Vajnorská, Bratislava-Nové Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 4 EUR
Parking50 EUR/park. miesto
Vybavenie
KlimatizáciaRecepcia
Prístup 24/7Otvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme