Office

STARÁ VAJNORSKÁ 21

od 9 EUR za m2 / mesiac

ST-02585

Administratívno-skladová budova sa nachádza na ulici Stará Vajnorská, v známej obchodno-priemyselnej časti Bratislava-Nové Mesto. Svojim nájomcom ponúka viac ako 2 000 m² priestoru, rozdeleného do 4 nadzemných podlaží, a to spolu aj so skladovými priestormi a možnosťou vytvorenia showroomu. Do budovy je možný vstup 24/7 cez recepciu. Objekt nedisponuje vlastnou gastro prevádzkou, avšak v okolí je dostatok stravovacích zariadení, spolu s poštou, lekárňami a bankami. Vďaka tomu sa občianska vybavenosť pohybuje na všeobecne dobrej úrovni. Prispieva k tomu aj neďaleké obchodné centrum Shopping Palace Zlaté piesky, vzdialené len 10 minút pešo. V okolí sa nachádza tiež MHD zastávka pre autobusy a električky. Objekt bol v minulosti výrazne rekonštruovaný, vďaka čomu vznikla budova, ktorá je ideálnou voľbou pre spoločnosti, ktoré hľadajú možnosť umiestniť kancelárske a skladové priestory na jednom mieste. Budova má tiež veľmi dobré napojenie na diaľnicu D1, ako aj na hlavnú ulicu Rožňavská, ktorá predstavuje spojenie s ostatnými mestskými časťami. Parkovanie je možné na vyhradenom vonkajšom parkovisku v areáli budovy.

Kancelárske priestory sú dostupné už od 150 m² a ich veľkou výhodou sú vysoké okná po celej výške kancelárií, vďaka čomu sú kancelárie veľmi dobre presvetlené prirodzeným svetlom. Zároveň okná sú otvárateľné, a nechýba tiež klimatizácia pre horúce letné dni. Medzi ďalšiu výbavu patrí zdvojená podlaha a štruktúrovaná kabeláž a výhodou sú tiež flexibilné podmienky nájmu, rovnako ako možnosti dispozície priestorov.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaStará Vajnorská, Bratislava-Nové Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 3 EUR
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme