Office

Pronájem, Kanceláře, 6000m² -

od 11,50 EUR za m2 / mesiac

ST-0094

Administratívna budova Tuhovská sa nachádza v priemyselnej časti Bratislava - Nové Mesto sa radí k popredným ekologickým budovám s moderným dizajnom fasády. Svojim nájomcom poskytuje kancelárie s energetickou náročnosťou triedy A, a to najmä vďaka využitiu alternatívnych zdrojov energie, čím prospieva nielen životnému prostrediu, ale aj k znižovaniu prevádzkových nákladov po ekonomickej stránke.

Kancelárie sú vybavené zdvojenými podlahami, klimatizáciou a vynikajú použitím prírodných materiálov ako kameň, sklo, či drevo. Vnútorné priestory sú doplnené o átrium s preskleným stropom a samozrejmosťou je aj samoobslužná reštaurácia.

Budova tiež disponuje výbornou prístupnosťou na diaľnicu D1 (smer Brno, Viedeň, Trnava) a vlastným parkovaním. MHD zastávka sa nachádza približne 100m od budovy. Kancelárie sú dostupné ihneď s minimálnou výmerou už od 150 m².

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaTuhovská, Bratislava-Nové Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 4 EUR
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície
Podlahové boxy

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme