Office

mycowork | myhive Vajnorská

na vyžiadanie

MR-MyHive-100

mycowork je súčasťou budovy myhive Vajnorská, priamo spojenej s nákupným centrom VIVO!. Nákupné možnosti, kaviarne, reštaurácie, parkovanie a iné služby sú tak všetky pod jednou strechou. mycowork ponúka flexibilné riešenia pre jednotlivcov, startupy aj etablované firmy v nových priestoroch s kompletnou infraštruktúrou. Priestory mycowork tvoria jednotlivé pracovné miesta a kancelárie, všetky s možnosťou nájmu už od 1 mesiaca:

• myflex – flexibilné pracovné miesto
• mydesk – dedikované plne vybavené pracovné miesto v zdieľanom priestore
• myroom – samostatná, plne zariadená kancelária pre 2-10 osôb

K dispozícii pre všetkých nájomcov je zdieľaná infraštruktúra: kuchynka, recepcia, štýlový lounge pre neformálne stretnutia a networking, zasadačky a tzv. focus rooms ako aj kompletný balík služieb: internetové pripojenie, občerstvenie, tlačiareň, upratovanie a pod. v cene nájmu. Stačí prísť, zapojiť svoj laptop a začať naplno využívať výhody myhive.

Medzi benefity myhive patria pravidelne organizované podujatia – networkingové, športové, workshopy a pod., zľavy pre nájomcov myhive do prevádzok v nákupnom centre VIVO! a prístup do aplikácie myhive, ktorá umožňuje komunikovať s inými spoločnosťami v myhive či získavať informácie o novinkách a podujatiach.

Vďaka skvelej polohe je myhive Vajnorská ľahko prístupné autom aj hromadnou dopravou.

Vybavenie: internetové pripojenie, občerstvenie (voda, káva, čaj, ovocie), lounge, recepcia, klimatizácia, výťahy, prístup 24/7, kaviareň, zasadacie miestnosti, nové konferenčné centrum, úschovňa bicyklov, nabíjačka pre elektrobicykle, sprchy, skrinky, bikesharing , nabíjačka elektromobilov, parkovanie (podzemné a vonkajšie), registrácia sídla, poštové schránky, bezbariérový prístup

Parkovanie: áno

Parking: od 80€ za parkovacie miesto za mesiac

Cena od: 150€ za pracovné miesto za mesiac

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaBratislava-Nové Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Vybavenie
Pripravené na prenájomCo-working
Zdieľaná kanceláriaBezbariérový prístup
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Podlahové boxyKryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme