Office

MICROSTEP

od 12,30 EUR za m2 / mesiac

ST-0092

Administratívna budova MICROSTEP na Vajnorskej ulici v Bratislave ponúka svojim nájomcom viac než 3000 m² rozdelených do 5 nadzemných podlaží a 1 podzemného, ktoré slúži ako parkovacia garáž. Okrem toho budova disponuje aj ďalšími parkovacími miestami priamo pred budovou. Budova bola dokončená koncom roka 2011. Medzi jej hlavné výhody z hľadiska lokality patrí výborné napojenie na diaľnicu D1, dobrá dostupnosť obchodných centier v okolí ako Avion Shopping Park, nákupné centrum Shopping Park Soravia, Zlaté Piesky, či dom nábytku ASKO. Lokalita je tiež bezproblémová z hľadiska mestskej hromadnej dopravy - električková zastávka je priamo pred budovou. Letisko je tu vzdialené len približne 5 minút autom. Z hľadiska občianskej vybavenosti patrí k výhodám blízkosť jazera Zlaté piesky a rôznych stravovacích zariadení. Jednou z popredných spoločností, ktoré využívajú aktuálne služby budovy je aj spoločnosť MicroStep.

Štandard kancelárskych priestorov sa pohybuje na vysokej úrovni zahŕňajúc prvky ako otvárateľné okná, klimatizácia, znížené podhľady, 24/7 prístup do budovy, či možnosť flexibilného pôdorysu priestorov.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaVajnorská, Bratislava-Nové Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Jednotky
165 m²254 m²
Poplatky+ 4 EUR
Parking75 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície
Podlahové boxyKryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme