Office

AREÁL DIVIDEND

od 9,50 EUR za m2 / mesiac

ST-02510

Trojpodlažná administratívna budova na ulici Nová Rožňavská v časti Bratislava - Nové mesto ponúka kancelárske priestory na prenájom. Ide o priestory na 2.NP (285m²) a 3.NP (105m²), spolu teda cca 400 m². Budova bola čiastočne zrekonštruovaná, ďalej sa plánuje rekonštrukcia v podobe zateplenia a nových IT rozvodov. O občiansku vybavenosť sa postará obchodné centrum Shopping Palace Zlaté Piesky, vzdialené len 5 minút autom alebo 10 minút pešo. Budova má tiež dobrú MHD dostupnosť vďaka neďalekým zastávkam autobusov a električiek. Parkovanie je možné pred objektom alebo priamo v areáli budovy.


Kancelárske priestory sú rozdelené do spájateľných izieb o výmere 15 a 30 m², spolu s miestnosťou o výmere 60 m², ktorá zahŕňa kuchynskú linku a IT siete. Podlahová krytina je v podobe koberca alebo laminátu. Väčšina kancelárií je klimatizovaných. Súčasťou sú tiež otvárateľné plastové okná. Výhodou je tiež možnosť úpravy priestorov do štandardu priamo od prenajímateľa.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaNová Rožňavská, Bratislava-Nové Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Jednotky
105 m²285 m²
Parking35 EUR/park. miesto
Vybavenie
KlimatizáciaRecepcia
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme