Office

EUROPA BUSINESS CENTER

na vyžiadanie

02795

EUROPA BUSINESS CENTER je moderná administratívna budova , ktorá ponúka svojim nájomcom jedinečný zážitok z práce v kancelárskych priestoroch najvyššej triedy A. Atraktívna architektúra, flexibilná využiteľnosť priestorov, použitie moderných technológií a vysoká energetická účinnosť EBC ponúkajú nájomcom kvalitné, zdravé a pohodlné pracovné prostredie s príjemnou mikroklímou. EUROPA BUSINESS CENTER sa nachádza v modernom centre Banskej Bystrice, iba 200 metrov od jej historického námestia, v lokalite zvanej "TROSKY-HUŠTÁK" v bezprostrednej blízkosti obchodno-nákupného centra EUROPA SHOPPING CENTER BANSKÁ BYSTRICA. Zároveň je nadštandardne napojené na miestnu infraštruktúru. Panoramatický pohľad z „veže“ EUROPA BUSINESS CENTER na centrum Banskej Bystrice, stredoveké historické námestie, ale aj na panorámu okolitých hôr, ktorým dominujú fatranské končiare a neďaleké Nízke Tatry umocňujú strategický význam polohy budovy.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaBanská Bystrica, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 4 EUR
Vybavenie
Bezbariérový prístupVýťah
KlimatizáciaRecepcia
Prístup 24/7Otvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozíciePodlahové boxy
Kryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme