OC ISLAND – nový priestor pre biznis, nákupy, zábavu i relax

13.05.2022

Priemyselná časť Trnavy sa postupne stáva vyhľadávanou lokalitou pre život. Moderné administratívne a obchodné centrum ISLAND čoskoro vyrastie v mestskej časti Nová Linčianska. Spolu už s existujúcim rezidenčným komplexom MIKO tak prispeje k zatraktívneniu danej lokality.

OC ISLAND – nový priestor pre biznis, nákupy, zábavu i relax

OC ISLAND je výnimočné nielen svojou architektúrou a dizajnom, ale najmä tým, že je to obchodné centrum pod holým nebom. Týmto prívlastkom si prepožičiava atmosféru centra mesta. Celkový dizajn projektu zahŕňa inštaláciu rastlín a stromov, zelených striech, drevených dizajnových prvkov či sklenených plôch, a tým dokonale splýva s okolitým prostredím.

OC ISLAND prináša na jednom mieste pestrú ponuku administratívnych priestorov a obchodných prevádzok, ktoré v tejto lokalite doteraz chýbali a bolo nutné za nimi cestovať. Potraviny, drogéria, lekáreň, reštaurácia, kaviareň či predajne so spotrebným alebo s módnym tovarom tu nebudú chýbať. Samozrejmosťou je aj dostatok vonkajších a vnútorných parkovacích miest. Obchodné centrum však nebude len o bežných nákupoch. Návštevník bude môcť navštíviť farmárske či sezónne trhy, umelecko-edukačné podujatia alebo výstavy, ktorých cieľom bude povýšiť OC ISLAND na miesto zážitkov. V exteriéri budú k dispozícii pre návštevníkov aj viaceré oddychové zóny a zelené plochy. V susedstve obchodného centra je do budúcna plánovaný park, ktorý ešte viac umocní prírodnú atmosféru a ponúkne priestor na oddych či už aktívny alebo pasívny.

Zdroj: mytrnava.sme.sk

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme