Nová kancelárska budova Hollého 6 v centre Žiliny je otvorená

25.06.2021

Developerská spoločnosť Reinoo skolaudovala ďalšiu kancelársku budovu, tentokrát na ulici Hollého 6 v centre Žiliny.

Administratívny objekt Hollého 6 nahradil asanovanú schátranú budovu. Ponúka viac ako 1.900 m2 prenajímateľnej kancelárskej plochy a dostatočný počet parkovacích miest. Lokalita je priamo v centre mesta, blízko autobusovej aj vlakovej stanice, s dobrou dostupnosťou na diaľničný obchvat. To umožňuje dobré spojenie pre viac ako 500.000 ľudí z okolia 45 km.

Dve poschodia už majú svojich nájomcov, zvyšné tri sú pripravené na prenajatie. „Klientom ponúkneme variabilné priestory, s množstvom svetla, otváravými oknami s možnosťou prirodzeného vetrania kancelárskych priestorov, svetlou výškou 3 metre a kvalitnou zvukovou izoláciou medzi kanceláriami. Veríme, že firmy ako aj ich zamestnanci tieto prvky ocenia. Nezabudli sme ani na zelené riešenia, ktoré sa snažíme v každom našom projekte využívať v maximálne možnej miere. Strecha budovy bude zelená a využijú sa vsakovacie systémy na zadržiavanie dažďovej vody. Okolie projektu dotvoríme novo vysadenými vzrastlými stromami,“ povedal Milan Dubec, generálny riaditeľ spoločnosti Reinoo, a.s.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme