Namiesto skladov kancelárie. V Ružinove vyrastie 16-podlažná budova za 50 miliónov

28.08.2020

Staršie priestory v Ružinove, ktoré zrovnajú so zemou, sú stále využívané. Developer nájomcom sľubuje adekvátnu náhradu.

Na križovatke ulíc Plynárenská a Mlynské Nivy v Bratislave by mala vyrásť nová administratívna budova The Mill. Vyplýva to z oznámenia uverejnenom na Enviroportáli – informačnom portáli ministerstva životného prostredia.

„Pozemok je v súčasnosti zastavaný budovami skladov a administratívy, ktoré budú v plnej miere asanované, vrátane ich odpojenia od inžinierskych sietí,“ uvádza sa v oznámení. Developer Immocap predložil zámer o posudzovaní vplyvov na životné prostredie Okresnému úradu v Bratislave.

Nová administratívna budova na Mlynských Nivách má mať 25-tisíc metrov štvorcových prenajímateľnej plochy kancelárií a 384 parkovacích miest. Plánovaný začiatok výstavby je v prvom kvartáli roku 2021, koniec výstavby je naplánovaný na koniec roka 2022. Autorom architektonického návrhu je Ateliér DKLN, stavba má mať certifikát zelenej budovy.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme